O nas.

Jesteśmy jedną z najstarszych szkół tańca na Dolnym Śląsku. Funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od 1979 roku, edukując zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Oferujemy naukę tańca towarzyskiego w wersji użytkowej i sportowej. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszą ideą jest nie tylko nauczenie reguł rządzących każdym stylem i aktywne spędzenie czasu, ale przede wszystkim ukazanie kultury i magii tańca.
 
Kadrę szkoły stanowi doświadczone grono zawodowców, przygotowane w zakresie tańca oraz metodyki jego nauczania. To starannie wyselekcjonowana grupa instruktorów, łączących tradycję, profesjonalizm i prawdziwą pasję.
 
Właścicielem szkoły jest Halina Kwolek, choreograf, pedagog, dyplomowany nauczyciel tańca z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego, Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca Wielkiej Brytanii, sędzią tańca towarzyskiego oraz trenerem sportowych par tanecznych, w tym mistrzów Polski.
 
Nasza siedziba mieści się przy ul. Stargardzkiej 15 we Wrocławiu, jednak zajęcia prowadzimy w kilku miejscach na terenie miasta.
 
Szeroka oferta, doskonała atmosfera oraz najwyższy poziom świadczonych usług, potwierdzone licznym gronem wykształconych przez nas zawodowych tancerzy są gwarancją, że Szkoła Tańca „Diament” to najlepszy wybór !